Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Köpte årets double six från skitotal i Uppsala, första gången jag skulle använda dem i kungsberget gick övrespännet på höger pjäxan sönder innan jag ens han sätta på mig skidorna.
Dem bytte spänna på skitotal och fick ett nytt spänna DOCK ett spänna från Ace of Spades pjäxan då Nordica inte...
Tjeena
Läste på kungsbergets hemsida att deras övredel av parken är klart. Rätt sugen på se hur den ser ut i år och fall någon har varit upp o kört i den som kanske har någon bild/film eller som bara kan berätta om den och vad som var bra och dåligt med den i år :)
De är de att jag ska sälja dem, de är därför ja gjorde tråden dels för veta om ja ska behålla pjäxorna om ja kan göa något åt dem eller sälja o köpa nya :)
tack, men de va ju de där också med priset, min polare har pro model och dem har ja kört i o dem får ja inge ont av o sånt men de är priset som är knepigt
Dem jag har nu är som sagt ghost och dem är lite för smala för min fot känner jag
Dem är beg och o formade och han har kört på dem 3veckor ungefär sa han
Jag har 09/10 ghosten, men de är de att de är i fram i foten som jag får ont, precis där tårna börjar där de blir brett... i hälen/lästen känner jag inget.. om de inte är de att de är förtrångt där så man får kramp o dålig blod cirkulation