Senaste innehållet av Daviddavid

  1. Daviddavid

    säsonga i St Anton 10/11

    Jag och 5 grabbar kommer ner nu på onsdag, äntligen!
  2. Daviddavid

    säsonga i St Anton 10/11

    Jag gillar tanken, jag gillar tanken! Får försöka styra upp något där nere, julmust ska vi iaf ha! Inget snack om saken
  3. Daviddavid

    säsonga i St Anton 10/11

    AMEN typ! Julmat och julmusten måste man försöka få ta på!
  4. Daviddavid

    säsonga i St Anton 10/11

    Kom och tänka på en grej, hur är en jul nere i St. Anton? Finns det något man skulle kunna kalla "svenskt" där nere? Ibland finns de svenska restauranger, affärer och sånt? Drar iaf ner om 12 dagar och är otroligt laddad! Fred!
  5. Daviddavid

    säsonga i St Anton 10/11

    Jag drar ner den 16e, kommer bli så jäkla grymt!!
  6. Daviddavid

    st.anton 10-11

    Jag plus 5 andra killar kommer ta tåget ner den 16 november. Är sjukt jävla laddad måste jag säga, kommer bli riktigt grymt!
  7. Daviddavid

    Fixar gäng att åka ner med till St Anton! 10/11

    Ses där nere istället! Sjukt taggad!
  8. Daviddavid

    St. Anton

    Japp, tåg blir det. Sjukt smidigt typ! :D ska vi snacka på msn eller facebook istället? lite smidigare kanske, haha
  9. Daviddavid

    St. Anton

    nej inget än, men vi åker ner samtidigt typ. Kanske bor på vandrarhem den första tiden innan man hittat boende :)
  10. Daviddavid

    10/11 Outfit!

    Tips på schyssta googles? jag kommer att göra min första säsong nere i st anton, tips på bra packlista? Kanske finns någon bra tråd om sånt här, länka gärna ha det!
  11. Daviddavid

    St. Anton

    Kolla in tråden "Fixar gäng att åka ner med till St Anton! 10/11". Bra läsning och där finns folk som ska ner, jag är 1 av 4 killlar som ska ner någon gång av november :)
  12. Daviddavid

    Fixar gäng att åka ner med till St Anton! 10/11

    Grym trad ni gjort har! Jag ar en av grabbarna fran Falkenberg forresten! Ha det fint halsar jag fran Spanien!
Tillbaka
Topp