Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Ja, jag tänkte mig ngt lite närmre för att kunna dra över helgen men med nattåget till Duved funkar det ju ganska fint. Tycker även att toppturandet i Storulvån inte är alltför spännande och att ta sig in till Sylarna tar ju en stund det med.
@eriC1 Jotunheimen får jag kolla vidare på! Det...
Nu när skidsäsongen är här söker jag lite tips på destinationer man kan ta sig till med hjälp av tåg och/eller buss på ett smidigt sätt från Göteborg. Så som rubriken avslöjar är det för att topptura, så inga liftar eller enbart flack terräng sökes.