Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
ok, sa dom har byggt nya rannor som är grymma men vafaan snackar grabbarna har i kanada sa javla mycket om det? Funasdalen bestar val inte bara av "rannor"? Har nan varit dar forra sasongen och vet hur det ser ut? Kommer det att bli vinterns grej? Borde man fara hem? Har nan nagra bilder?
Hej!
Jag sitter i Kanada och far hora chilienare och Kanadicker snacka om nan "Fjoneesdejlen in Sweden" och om off-pisten där. Jag vet inte ens knappt var det ligger. Har kollat upp att dom bygger om men vad ar hajpen som alla snackar om?!! Jag som borde veta mest om det har noll koll!