Senaste innehållet av tukk

  1. tukk

    Ditt bästa köp ?

    köpte Head Supershape på Roupéz sommarutförsäljning, för 4495:-! www.skidshop.se pce
  2. tukk

    Nyår i lindvallen

    sweet sweet, då ses vi där uppe!! kommer bli siiick :)
  3. tukk

    Nyår i lindvallen

    Några sköna människor från freeride som är uppe i lindvallen över nyårsveckan??
  4. tukk

    Bad Gastein v.13

    hur äre med afterski? tar man sig dit med buss eller finns det bra i backen också? Cham är ju southbar eller chambre neuf och då får man gå eller åka buss men det har jag inga problem med..
  5. tukk

    Bad Gastein v.13

    får väl hoppas på bra väder då!! =) bra att parken ligger högt då med tanke på att det är typ det ända man åker :) sämre fest än hemma? :O fler som tycker det eller? pz
  6. tukk

    Bad Gastein v.13

    nice! bra med fest där nere har jag hört? :)
  7. tukk

    bad gastein lion alpin!

    Har åkt med dem ett par gånger, dock aldrig haft behov av att ladda mobilen eller datorn på vägen.. så tipset är att ladda kvällen innan =) btw när åker ni? vi ska också ner till BG med Lion v.13 :)
  8. tukk

    Bad Gastein v.13

    Nått skönt folk från FR som är nere v.13 i Bad Gastein? :D
  9. tukk

    Uteliv

    Hur är utelivet om man bor i kläppen över nyår? Jobbigt att ta sig till "bra" festställen? eller är det mycket stugfester?
  10. tukk

    Boende i sälen NYÅR

    Tjena detta låter säkert helt sick men vi är som vanligt ute i sista minuten och letar boende i sälen över nyår.. Vi är ett gäng killar alla 19 år som skulle vara villiga att betala en rejäl slant om vi fick dela boende med någon. Hör av er!!
Tillbaka
Topp