Bad Gastein 09/10, boende fixat, söker två [Fullt]

Sattar

Ny medlem
Bad Gastein 09/10, boende fixat, söker två [Fullt]
Edit: Tyvärr är platserna fyllda. Lycka till med letandet av boende så ses vi i BG i januari!

Hej!

Vi är två glada och sociala puderkillar på 22 år som ska ner och göra vår första säsong i Bad Gastein 09/10. Vi har fixat ett boende som vi får den 2 januari 2010 och har fram tills säsongsslut, april/maj. Boendet är en fyramanna lägenhet centralt i byn. Lägenheten är billig och fräsch.

För tillfället har vi en tredje person som har "första-ching" men som ej lämnat besked. Därför söker vi två personer att dela lägenheten med tills säsongsslut.

Vi söker två sociala och trevliga åkare att dela lägenheten med( typ inga 17-åringar som ska uppleva första fyllan). Vi gillar puder och vi gillar fest :D Vi har tidigare erfarenheter av Bad Gastein.

Ordnad ekonomi är ett måste! Totalt handlar det om cirka 12 000 svenska kr för hela säsongen för boendet. En deposition ska även betalas in till uthyraren nu i dagarna och därför är vi i behov av svar omgående om någon är intresserad.

Maila mig här på Freeride för mer info.
 
Senast ändrad:
Tillbaka
Topp