Köp & Sälj
Artiklar
Forum
Nya inlägg
Forumlista
Sök trådar
Medlemmar
Regler/Hjälp
Skidorter
Snödjup
Boende
Prylar
Video
Shop
Logga in
Bli medlem
Vad är nytt
Sök
Sök
Sök bara rubriker
Notera
Av:
Nya inlägg
Forumlista
Sök trådar
Medlemmar
Regler/Hjälp
Meny
Logga in
Bli medlem
Ladda ner Freeride som app
JavaScript är inaktiverat. För en bättre upplevelse, vänligen aktivera JavaScript i din webbläsare innan du fortsätter.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt.
Du bör uppgradera eller använda en
alternativ webbläsare
.
Forum
Utrustning
Freeride - Skidor
Freeride split? någon som åkt på dessa, många i offpist Alperna testat, ge ett utlåtande eller YouTubes tips (informativt ej comers)
Svara på tråd
Meddelande
<blockquote data-quote="davidjo" data-source="post: 1278408" data-attributes="member: 154189"><p>Sitter o kollar på samma! Rätt schysst pris på den på snowcountry just nu, dock en aning för kort för mig. Har sett den dyka upp i den mest extrema terrängen (i Kris Kopalas inlägg) så tänker att vi normala åkare inte kommer ha nått o klaga på när vi tar den i mer "rimlig" terräng av varierad snö-kvalité trots att den ska vara mer puder-orienterad!</p></blockquote><p></p>
[QUOTE="davidjo, post: 1278408, member: 154189"] Sitter o kollar på samma! Rätt schysst pris på den på snowcountry just nu, dock en aning för kort för mig. Har sett den dyka upp i den mest extrema terrängen (i Kris Kopalas inlägg) så tänker att vi normala åkare inte kommer ha nått o klaga på när vi tar den i mer "rimlig" terräng av varierad snö-kvalité trots att den ska vara mer puder-orienterad! [/QUOTE]
Verifiering
Skicka svar
Forum
Utrustning
Freeride - Skidor
Freeride split? någon som åkt på dessa, många i offpist Alperna testat, ge ett utlåtande eller YouTubes tips (informativt ej comers)
Tillbaka
Topp