Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Vi har ingen speciell ort vi vill åka till, vi håller allt öppet! Såklart vill vi att det ska vara en lite större ort med fest i.. haha. Men klart BG st anton och val thorens är favoriterna!
Vi håller på att leta jobb via nätet och vi får se hur det går, annars får vi helt enkelt sticka ner och...
Vi är två tjejer från Malmö som är intresserade att åka ner till alperna och säsonga i vinter.
Vi har kollat runt lite på boende och har kommit fram till att den bästa lösningen skulle varit att dela lägenhet med några andra lika härliga personer som oss!
Vi har inte bestämt vart vi vill åka...
Vi söker boende under högsäsongen, St Anton Bad Gastein Val Thorens är stor favoriterna, men vi är öppna för alla förslag :)
Tveka inte att höra av er, vi är sjukt roliga!!! :)