Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Ah okay då förstår jag :) så då borde i princip vilken bindning som helst funkar?
Det var ju träligt men å andra sidan så är jag ganska så ny inom snowboard så kanske inte tänker på det så mkt :P
Tack för svaren iaf!
Okay för enligt tabellen som sitter på undersidan av brädan så är 158cm för 61-84kg och då är den ju alldeles åt helvete.
EST har jag faktiskt ingen aning om ifall det är, står inget om det på brädan iaf, tror man kan se skruv hålen på bilden som finns i länken.
Vart kan man hitta unidiskar? :)
Hejsan, köpte en Burton Deuce Wide (158cm) för drygt en vecka sen, det är rätt längd på den men efter att jag har läst runt lite så har jag förstått att vikten är ganska viktigt oxå? så jag undrar nu ifall brädan är rätt för mig? Jag väger 105kg och är 176cm lång.
Burton Deuce Wide...