Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Tjena alla kunniga snowboardåkare.
Det är så att jag är en kille som älskar att åka snowboard, men inte direkt har stor koll på prylar.
Så jag klickade runt o läste o snacka med folk o helt plötsligt låg det en Burton TWC bräda och Forum Faction bindningar här hemma.
Dock använder sig ju...
patron: Gör så här.
1 Läs igenom mitt inlägg.
2 Observera att jag skrivit att jag sökt men inte hittat nå
3. Känn dig dumförklarad eller nå..
ni andra, tack så mycket för svar !
Okej, jag ska testa truckarna på båda hård och mjuk och se vad jag känner för! :)
Får försöka landa så då! Jag har problem att jag landar med antingen framfoten på truckskruvarna fram, och andra foten i mitten. Eller tvärt om..
Jag får åka och testa nya saker helt enkelt :D
Tjenare!
Jag har börjat skejta lite nu och vill ha tips på hur man ska landa ''bättre'' dvs få mer balans.
Ska man ha hårda/mjuka truckar? Hur ska man ha fötterna när man landar? Ja tips.
Sen tips på flat-tricks att lära sig, jag kan pop shuve it och bs 180. Kickflip o heelflip känns så långt...
Magnus: Jo men en kompis sa att han kunde hjälpa mig med prestige 10!
Och jag tänkte inte på att jag bara spelat 3 timmar och var prestige 10 så nån anmälde typ :P
om man blivit bannad från mw2 (a) och sen köper det igen och lägger in på samma account. Funkar det då?
Eller kommer det fortfarande upp ¨cheat detected¨ nån som vet? :)
Och ni som undrar så var det Prestige hack. Dvs högsta leveln och 10e prestigen.