Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Okej, det var skönt att höra att det löser sig.
Som det ser ut nu lutar det åt att vi sticker ner i månadsskiftet nov/dec och har löst boende för någon vecka hemifrån. Sen är det alltså bara att bita ihop o knacka dörr för att fjäska in sig någonstans.
När man väl är därnere och letar går det...
Börjar bli lite smått frustrerande det här nu! Nej från alla håll just nu, fullt överallt.
Ni som varit nere tidigare, är det lätt att hitta boende väl på plats via den berömda anslagstavlan?
Eller är det dörrknackning som gäller?
Tjenare!
Vi är två killar från Göteborg som tänkt dra ner nu och göra vår första säsong. Just nu har vi väl bara bestämt datum för nedresa till 2:a december och letar febrilt efter boende. Ingen som har platser över eller några tips?
Kan det löna sig att fixa för någon vecka hemifrån och sen...