Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
http://www.extrem.com/summer/brogge-blir-trea-i-avalanche/ helmetcam film från andra åket. http://www.extrem.com/summer/brogge-blir-trea-i-avalanche/ sämre kvalitet men med musik
Har för mig att det var shimano som hade skivor med nån sorts form av infettning på, man var tvungen att tvätta skivorna innan man kunde montera dom, heldumt!
Ska du dit under en vanligt vecka så är ju kläppen att rekomendera om du älskar att åka lift. Ska du dit under dirt life så måste du verkligen älska att stå i kö också. Annars beror ju allt på vad man är ute efter för åkning, vill du ha långa härliga åk med mycket stock och sten och lite mer...
Är inte det där en jr.t liknande historia och bara har 170mm i slag? Skit samma, köp inte, cykeln blir otymplig och du får en sjuk overkill på gaffel vinkeln, Håller gör det, men hur länge..
Känns det som att det blir frikopplad ? Då är det bodyn, Angående klickandet så sitter det som en liten fjäder eller vad man ska säga innanför och den är nog sliten, av eller något annat vajsing.
Du erik, vars har di stölit detta nåenstans? För di har ju verkligen inte pedalat mörksuggan. :) Eller få je ett chokerande svar tillbaka att di gjort e?
Edwin handtagen går ju åt som tårta på ett barnkalas, iaf för mig. Jag skulle köra lizard skinz ja. Lock on handtag for the win. Eller ska dom vara lätta också??
Har man inget och göra så har man inget. Här kommer en liten bana man knådat ihop under kvällen.host. hela dagen
Ni som inte vet vad detta här. Gå in på tex jesper.nu sök upp freerider 2. kopiera all text här under och lägg in som bana. välj sedan downhill cykeln och shredda järnet!
-18 1i 18...
Instruktionslista för att bli dirt proffs.
1. Inhandla massvis med dirt filmer
2. Sätt på filmerna medans du tränar hemma i vardagsrummet
3. Studera filmerna noga
4. Be en neurolog ta bort alla spärrar som finns
5. Köp en tv du kan ta med dig medans du bygger din dirt(Förövrigt jävligt bra...
Skulle tippa på att han använder första steget som "kick". Fan va skoj att se att trail ssidan har utvecklats till det idiotiska som i bmx! KEEEP IT UP