Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Jag hade en röd jacka tidigare men den färgade inte av sig på den. Den kanske var mer mot det mörkare hållet så det kan ju vara att man inte märkte av det lika lätt.
Men man kan ju ta ut krockkudden ur ryggsäcken så ska ta och titta närmare på och tvätta den.
Tjo,
min ryggsäck, Mammut light protection o.s.v., färgar av sig på min gore jacka. Någon som har haft liknande problem? Eller någon som kan förklara varför det sker?
Ursäkta för sent svar men klart det är bättre med riktiga dubbfria däck men tänkte mest på om man redan har däck med dubb så tar det inte länge att plocka ut dom om man är smidig och har således ett billigare alternativ om inte däcken är redan nötta till oanvändbara :)
Moi
Du lär inte behöva några puderskidor i Ruka ännu.
Backarna på baksidan brukar vara bra pistade medans framsidan ofta är mycket isig i början.
När ska du dit?
Du ska använda IBAN och BIC. Slå ihop BIC:en utan mellanslag.
Conrad sänder paketet när du betalt in pengarna på deras konto. Sen får du ett e-mail från UPS när paketet har börjat röra på sig och du kan följa försändelsen via UPS hemsida.