Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Ja jag har varit inne på SC och tittat runt. Följde din länk och såg att det är modell 13/14 som du länkade till. Antagligen har du redan koll på att det inte är den som är mest aktuell :).
http://www.sport-conrad.com/page/product-detail/__/shop/prod/38062
Det var det jag hade på känn. Men när det kommer till större backar så älskar jag att stå på… Kanske ska köpa ett par bättre begagnade att ha i stadsbackarna.
Tack för ett bra svar!
Hejsan!
Funderar på att köpa Völkl Code Speedwall L 178cm R18,1. Den här säsongen kommer det antagligen bli mest åkandes i Stockholmsområdet för att lära barnen. Kommer skidan att kännas klumpig?
Tusen tack för svar! :D