1 plats kvar i Val disere

1 plats kvar i Val disere
Som sagt, jag har en, 1 platser kvar i en lägenhet i Val Disere! Vi är 6 killar som ska dela ett boende i Val Disere (La Daille 5min från centrum med gratisbuss) i lägenheten finns platser för 7 personer och Vi vill ha 1 till med oss. Lägenheten kostar totalt 19336:- /person för hela säsongen + en liten summa för elen. 5800:-/person ska betalas snarast som bekräftelse av bokningen och Damagedeposit. Vi hyr lägenheten av firman Mountaionrooms & chalets. (priserna är översatta från pund med dagens valuta) hemsida: www.mrooms.co.uk
lägenheten är på ca 40 kvadrat med ett dubbelrum, en alkov med våningsäng och vardagsrum med 3 bädsoffor. Köket är fullt utrustat och lägenheten har 2 mindre badrum en med dusch och ett med toa. Skidföråd finnes i källaren.

Det är först till kvarn så rappa på!

Hör av er till Pär Hansson 0702479741 arb 026108490 eller Anton Lif 0730598034 hem026197841

Ps: Hyreskontraktet kan faxas ner omgående om ni är intresserade
 
1 plats kvar i Val disere
Sjukt va fånigt att du postar små inlägg som sådär "någon som vill till Val Di?" när ingen har skrivit än.. vi hörde dig första gången, du behöver inte tjata.. och du gjorde de säkert bara för att din post ska hamna längst upp i forumet..
 
Tillbaka
Topp