5 glada göteborgare söker tak över huvudet.

fiddyboi

Ny medlem
5 glada göteborgare söker tak över huvudet.
Hej!

Vi är 5 goa glada gubbar i åldrarna 20 - 23 som ska bila ner och söker boende i St.Anton under 2 veckors tid (28dec-13jan) men även Val D'Isère,Val Thorens och chamonix är av intresse.
ett glatt gäng som är sociala,öppna,ordningsamma och inte rädda för att träffa nya härliga personer.
söker helst boende inne i centrum eller precis i utkanten,vi har heller inga problem med att dela på oss ifall sovplatser är utspridda på andra ställen.
ekonomin är kanon, så hyran är verkligen inget problem..skicka gärna pm eller maila mig på fredrik.eldh@hotmail.com.

hade varit kanon om någon vänlig själ vet något eller har något boende som kan tänkas öppna dörren för oss =)

Tack på förhand!

mvh / Fredrik,Jens,Victor,David och Mattias
 
Senast ändrad:
5 glada göteborgare söker tak över huvudet.
vad jag har förstått så är det näst intill omöjligt att fåplats någonstans över nyår? om man bara ska ner 2 veckor.. =(
 
5 glada göteborgare söker tak över huvudet.
det mesta verkar bokat =(, får la åka själv ok sova på något värmegolv i värsta fall haha
 
5 glada göteborgare söker tak över huvudet.
uppdaterad!
första veckan är boende fixat, men andra veckan ser det mörkt ut och tänkte höra ifall någon vänlig själ har plats över för _3_ personer i st.anton från 8-14 januari?

mvh / Fredrik
 
Tillbaka
Topp