Boende & liftkort ?!

KlasS

Medlem
Boende & liftkort ?!
Hej !

Seriös skidåkare är intresserad av boende hos schysst folk någonstans i Alperna. Är även intresserad av att ta över liftkort. Van att bo kollektivt. Go, glad, trevlig och hänsynstagande. Redo att åka från den 1 februari.

Maila svar.

Ha det bra !

/ Klas
 
Boende & liftkort ?!
Tjena mannen. Vi har ett boende i Bad Gastein for dig i ett kollektiv. En mysig stor kallarlagenhet, och redo att flytta in i den forsta februari. Liftkort har vi dock inte. Kollektivet bestor av bara massa seriosa svenska ski bums. Hor av dig> Vanja 00436645910181 Hyran ligger po 230 euro, plus en deposition po 200.
 
Boende & liftkort ?!
Tjänna tjänna..
Om du åker till st. anton kan du få köpa säsongliftkort för ungefär halva priset. Boende tror jag inte heller skulle vara några problem, det är många som åker hem runt den 28/1.

Hör av dig om du är intresserad:
Magnus: 00436648616337
 
Tillbaka
Topp