hitta hyrare i april???

Natalie

Ny medlem
hitta hyrare i april???
Jag ska till chamonix i början på dec och har lägenheten tom 11e maj, tror dock ej att jag kommer stanna så pass länge utan kanske drar hem en eller två månader tidigare. Undrar nu om det är någon som vet hurdan efterfrågan på boende är i slutet på sässongen?? är det en praktisk omöjlighet att hitta någon som kan lösa ut en typ sista månaden eller så? eller kommer det inga folk så sent som är ute ef boende???
Vore jävligt nice om någon kunde tipsa om läget!!
 
hitta hyrare i april???
kommer d inte ner en massa galna klättrare på slutet av säsongen...? kan ju vara ett tips iallafall
 
hitta hyrare i april???
Ska jag vara ärlig tror jag det kan bli lite knepigt. Jag åkte hem i slutet av april och i kan inte erinra mig att efterfrågan på boende var särskillt hög.
Synd att man inte kan åka i år igen. Var hur kul som helst att bara glassa runt. Blir på sin höjd en restresa efter tentorna i mars. Hoppas du får det kul!!
//Anders
 

Snödjup

Tillbaka
Topp