Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Jag, Räkan och Albin har fixat ett ställe att bo på i cham "sud" en fembäddare.
Nu vill vi fylla ut boendet med två sköna killar/tjejer. Ifall du känner för att lära känna oss, dela på hyran och åka en säsong i Chamonix tycker jag du ska höra av dig!
Skriv till mig med PM så får du svar på din frågor så fort jag kan!
Vad kul att ni har hittat boende i Chamonix. Jag antar att ni redan har fått flera mejl från folk som är intresserade. Men tänkte att värt att slänga iväg en intresseanmälan. Vill åka ner i slutet på nov./dec till Chamonix och stanna en säsong och söker boende. åker varje år i Österrike och åkt en gång i Usa så nu är det dags att testa Chamonix.
Vad ligger hyran på per/person.
Jag är en tjej på 24 år som också söker boende, men det var ju ett tag sen ni skickade ut meddelandet,
letar ni fortfarande roomies?
Jag har bott i cham förut och vill nu tillbaka efter 4 vinter skidsäsonger i sverige.
Jag åker snowboard och är en glad och social människa!