VAL DISERE - Vi har 2 platser över!

sara_johanna

Ny medlem
VAL DISERE - Vi har 2 platser över!
Hallå där!

vi är två tjejer som ska till val disere dec-maj och har 2 platser över i vår "lägenhet" hör av dig om ni/du är intresserade.

20 kvm
centralt
5 sovplatser med planerar att bo 4
21 000 per person för 5 månader + deposition inräknad. (om man nu bor 4 st.)

Hör av dig snarast!
 
VAL DISERE - Vi har 2 platser över!
Låter spännande, vi är två systrar som åker ner 10 januari och tänkte stanna mars ut. Är ni intresserade av att hyra ut en så kort period?
 
VAL DISERE - Vi har 2 platser över!
Hej jag har skickat ett mejl till er angående ett litet förslag. Jag är ganska flexibel men kan inte stanna hela säsongen. Ring mig om ni fortfarande har platser över eller om ni vill hysa en go gubbe i nån månad för att få detr ännu biligare.
Mvh Ludde 0739235487
 
VAL DISERE - Vi har 2 platser över!
tja på er! een fåga vad ska ni göra i val disere .. jobbe el bara njuta av vinterns nöjen ... undrar kan behöva lite hjälp. mvh petter johnsson köksmästare på restaurang viktors Hotel Ruitor val disere
 
Tillbaka
Topp