JDS Medlem 2012-02-02 Val Thorens marts/alpril #1 jag har plats i perfekt lägenhet högst upp i orten, 1 minut att lyfta;-) Perioden är från mars / april Då ska du ner och delta i den bästa säsongen i VT i 30 år, tappa ett PM/ e-post Martin
jag har plats i perfekt lägenhet högst upp i orten, 1 minut att lyfta;-) Perioden är från mars / april Då ska du ner och delta i den bästa säsongen i VT i 30 år, tappa ett PM/ e-post Martin
Snehl Ny medlem 2012-02-08 Val Thorens marts/alpril #2 De är ju svindåligt ställe att bo på så sent, går ju inte att åka till liften då de är barmark :D Varför är de den bästa säsongen om jag får fråga? Hyr du ut lägenheten elr ska du själva vara där och har platser att hyra ut?
De är ju svindåligt ställe att bo på så sent, går ju inte att åka till liften då de är barmark :D Varför är de den bästa säsongen om jag får fråga? Hyr du ut lägenheten elr ska du själva vara där och har platser att hyra ut?