Verbier 2011/12 en pers till boende

voktah

Ny medlem
Verbier 2011/12 en pers till boende
Hej.
Vi är två grabbar som gjorde säsong i verbier förra vintern och ska tillbaka, vi har hittat en prisvärd och mycket fräsch lägenhet till ett bra pris. Det är en 2a på 50kvm för 3 personer.
Vi har fått kontraktet men för att skriva på behöver vi betala halva säsongshyran i förskott dvs. Ca 1900chf/person.

Är det nån som är intresserad och vet med sig att ni ska till verbier så är det här ett mycket bra alternativ!
Vi är två killar i 22års åldern från stockholm som är organiserade och har jobb där nere, siktar på mycket åkning men vi tackar heller sällan nej till en afterski öl eller två..

Hoppas ni hör av er, PMa mig eller skriv här.

Ps. Är lite brådis om vi ska få guldkontraktet.

/Viktor
 
Verbier 2011/12 en pers till boende
tjenare viktor jonnie heter jag och kommer ifrån gävle och är 21 år gammal tänkte göra en säsong i alperna och letar nu sällskap kommer att åka själv .och blev väldigt intreserad av ditt inlägg har gärna av dig om ni skulle behöva en till mvh jonnie (jonnie.katisko@hotmail.com)
 
Tillbaka
Topp