Boende i Flötbäcken, Fjätervålen
Flötbäcksvägen ligger ca 1700 m från Fjätervålens skidcentrum. Närhet till längdspår. Mellanstora stugor från 6 till 8 bäddar.
6 boenden

| Sovrum | 3 |
|---|
| Antal sängplatser | 5 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✕ |
|---|
| Skidlift | 1800 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 2 |
|---|
| Antal sängplatser | 6 |
|---|
| Husdjur | ✓ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Skidlift | — |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 3 |
|---|
| Antal sängplatser | 8 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Skidlift | 2000 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 3 |
|---|
| Antal sängplatser | 6 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Skidlift | 2200 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 3 |
|---|
| Antal sängplatser | 8 |
|---|
| Husdjur | ✓ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Skidlift | 2300 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 3 |
|---|
| Antal sängplatser | 8 |
|---|
| Husdjur | ✓ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Skidlift | 2300 m |
|---|
BokaLäs mer