Boende i Granfjällsporten, Stöten
Samlingspool Granfjällsporten
12 boenden

| Sovrum | 5 |
|---|
| Antal sängplatser | 12 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Skidlift | 220 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 5 |
|---|
| Antal sängplatser | 12 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Skidlift | 200 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 3 |
|---|
| Antal sängplatser | 9 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✕ |
|---|
| Skidlift | 120 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 4 |
|---|
| Antal sängplatser | 8 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✕ |
|---|
| Skidlift | 90 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 5 |
|---|
| Antal sängplatser | 12 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Skidlift | 170 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 5 |
|---|
| Antal sängplatser | 10 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Skidlift | 150 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 5 |
|---|
| Antal sängplatser | 10 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Skidlift | 230 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 4 |
|---|
| Antal sängplatser | 9 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Skidlift | 270 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 4 |
|---|
| Antal sängplatser | 9 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✓ |
|---|
| Skidlift | 270 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 5 |
|---|
| Antal sängplatser | 10 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✕ |
|---|
| Skidlift | 260 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 5 |
|---|
| Antal sängplatser | 10 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✕ |
|---|
| Skidlift | 260 m |
|---|
BokaLäs mer

| Sovrum | 4 |
|---|
| Antal sängplatser | 10 |
|---|
| Husdjur | ✕ |
|---|
| Wifi | ✕ |
|---|
| Skidlift | 280 m |
|---|
BokaLäs mer