Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Haha, ja du "H3nk3", det hade onekligen varit nåt extra om Ferdinand Porsche designat dem. Med tanke på att gubben föddes på 1800-talet och varit död i gott och väl 50 år. Men du fick iaf visa att du kunde hans namn =)
Ta ett par helt vanliga pistmaskiner för runt 5000 släng på en liten Ferrari logga och ett mycket större Dynastarmärke så kan du sälja den för det dubbla....smart där, synd bara att de var fula som stryk och att bara tjocka turister kommer åka på dem
Tycker dom var riktigt fula, tycker det ser ut som hellt vanliga skidor förutom med att d står Ferrari längst bak på spätsen och e ett litet Ferrari märke e fram.
Nej mycket misslykat tycker ja.