Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
själv tycker jag mörka färger är snyggare, typ mörkgrön, brun svart,, sen är det ju nice med skrikiga färger om man är grym och vill sticka ut, men om man är dålig och har sånna färger set det ju bara dumt ut.
skrikiga förger i neon.. typ rosa, grönt, orange eller blå är jävligt snyggt om man är bra annars klassas man in bland alla POSERS som mer och mer börjar ta över i backarna(alltså dom som ser bra ut men är skitkassa på att åka) ..
tycker båda vitt och mörka färger, det är mest kombinationen som bestämmer om det blir snyggt eller inte.. men neon färger är verkligen inte snyggt, blir bara för mycket..
seriöst.. det är ju inte snyggt med skrikiga neonfärger..
det är ju ballt men då ska man ju vara asbra på att åka..
men det är fan inte snyggt..
det snyggaste är ju mörkgrönt o svart kanske beige.
och brunt förstås.. fast mörk..
Brunt och vitt är as snyggt ihop. Den som sa att ingen hade sagt vitt om inte Jon hade haft det kan ju ta sig i arslet! Vita skidkläder har alltid funnits!
Hålelr med på Vitt å grönt! gärna så här lite mörklysande grönt om ni förstår va jag menar! Sen finns det ju en del coola combos me massa olika färger =)