Forum

Forum
Det jag är lite orolig för är att folk skriver mindre när man måste vara medlem, att de inte orkar bli medlemmar först, trots att det inte tar så lång tid.
 
Forum
Färre inlägg kanske, men kravet på medlemskap kommer ge _seriösare_ inlägg. Finns allt för många exempel på forum som helt urartar med öseriösa inlägg, personangrepp m.m. bara för att man kan vara en feg "Anonymous Coward".

Fast det är klart... forumet får ju inte DÖ till följd av att man måste vara medlem för att posta!

Aja... bara lite tankar... :)

Skitbra site... man vill ju bara att sommaren ska sticka så man får köra lite lagg igen!

 
Forum
Tjao... Jo..Detta forum rockar pfett... kul att du har dragit igång sidan å börjat uppdatera så här tidigt på sessongen.... Hoohhaa...!
 
Forum
Det är jag som låser inlägg. Främst pga:
- Inlägget passar inte in i forumet
- Inlägget känns slut diskuterat
- Inlägget börjar/har en tendens att spåra ur
 
Forum
de hela är för mig ganska enkelt: följer man reglerna så brukar de bli bra. de är dessutom bra att man måste vara medlem, för då, som redan sagts höjs nivån på inläggen. jag menar då att inte så många förbipasserande en-helg-per-år-åkare kommer med onödig kommentarer.
 
Tillbaka
Topp