Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
ja du kan väl åka in till stan och köpa lite?? nästan ala klädafärer har kläder. sen finns det ju bra och dåliga kläder. men nån sport affär eler curb har väl bra kläder... kollan in på utrustning->kläder där finns det en del.. //tom
Var har du hållit hus sen finska vinterkriget. Man köper kläder i affärer och affärerna brukar finnas i städer där det bor många människor.
Ja nu vet du det också, tänk att man lär sig något nytt varje dag.
nja. ok. jag minns det inte så bra. för det var ju ett bra tag sen nu. och man glömmer med tiden vettu.. så du kan nog ha rätt här. men vare då finnarna som startade med klädaffärer eller??