Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
asså ja vet att det finns en i arboga som ligger inärheten av lindesberg men mer en så vet jag ejNudlar sa:tja, hurru antar att du är örebroare å du känner till att det finns en backe nära lindesberg stämmer det?
mm jag är sugen på krämaren vid trappenjacobgus sa:nån kväll i veckan kanske ?
enda problemet är attt få fart får nästan starta inomhus :Pmorran sa:tjenare!
jag är på, finns ett ok räcke vid idrottshuret med. har varit sugen på det länge. frågan är bara när an kan åka?
Jag hämtade lapp idag:Dmatte-freestyle sa:skit i det där!!! kom till sörbybacken istället! vi har byggt hopp å rails där idag.. fast ni måste anmäla er på "bergslagsäventyr" affären först. kostar 50 kr för ett medlemskap.
'
cya
hämta lapp idagmatte-freestyle sa:skit i det där!!! kom till sörbybacken istället! vi har byggt hopp å rails där idag.. fast ni måste anmäla er på "bergslagsäventyr" affären först. kostar 50 kr för ett medlemskap.
'
cya
vid örebro unvirsitet?prylers sa:vart ligger sörbybacken?? studerar bara i öbo så hittar int så fint :P
//Robin