Skibummartransfer Geneve-Chamonix?

Snowjunkie

Aktiv medlem
Skibummartransfer Geneve-Chamonix?
Ingen säsongare som kör transfer mellan Geneve och Chamonix i år?

Tips på någon som ni vet har bil i Chamonix? Vi är tre personer som skulle behöva transfer fr Geneve 18/3 och tillbaka 25/3
 
Skibummartransfer Geneve-Chamonix?
Betalar 50e om du kör mig till flyget söndag 19:e mars. Flyget går 07:20 så det är upp i ottan som gäller. Å andra sidan hinner du ju tillbaka tills liftarna öppnar igen.
 
Skibummartransfer Geneve-Chamonix?
Tjenare!

Tänkte höra om det är någon eller några som kör transfer i år! Vi är så många som 6 personer som kommer till geneve 3 feb, skulle mer än gärna betala slantar för att slippa alpbuss eller vad fan dom nu heter! Så om det finns ett par bilar som skulle kunna hämta oss så är det bara att skriva i min gästbok alternativt mail: larze_l@hotmail.com eller ringa på +46735327630.

Hoppas att höra från er så kan vi komma överens om tider och pengar!

//Larsson
 
Skibummartransfer Geneve-Chamonix?
Tjena, kanske skall köra lite turer geneve- chamonix i vinter/vår. Skall bara kommer ner själv och göra oss hemmastada! Men skriv i gästboken så kanske vi kan komma överens om något?

MVH Adam
 
Skibummartransfer Geneve-Chamonix?
Nu är vi nere och kör Transfer mellen Chamonix-Chenéve, släng i väg ett sms till 0046703138244, så kanske kan lösa nått. Ha d gott
 

Snödjup

Snödjup har sommaruppehåll i väntan på vinterns snödump.
Tillbaka
Topp