ghettojarsse
Ny medlem
sneakpeak jiberish 2010/2010
Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
säger vem?kSelbekk sa:har hört att i sverige kommer priserna på en hood ligga mellan 1200-1400kr ny!:O
Det är sant, eftersom det är chunk som tagit in dem i sverige nu och säljer dem måste de ta en del av priset som mellanhand. Det och att Jiberisch ökat priset lite sen tidigare har gjort att de kommer vara lite dyrare till i år tyvär.eff sa:säger vem?kSelbekk sa:har hört att i sverige kommer priserna på en hood ligga mellan 1200-1400kr ny!:O
knäpp lite bilder!J-Litfeldt sa:Såg hela kollektionen på affär här i östersund.. sjuukt! Säger bara att dom värkar såld på Mintgrön och vinröd ! SJUUKTT Fast deras västar va asful i år..
Blir svårt eftersom det är på deras data på kontoret ..viktorwallberg sa:knäpp lite bilder!J-Litfeldt sa:Såg hela kollektionen på affär här i östersund.. sjuukt! Säger bara att dom värkar såld på Mintgrön och vinröd ! SJUUKTT Fast deras västar va asful i år..
Vilken affär dåå?:DJ-Litfeldt sa:Såg hela kollektionen på affär här i östersund.. sjuukt! Säger bara att dom värkar såld på Mintgrön och vinröd ! SJUUKTT Fast deras västar va asful i år..
We-butiken såklart! :DJossanL sa:Vilken affär dåå?:DJ-Litfeldt sa:Såg hela kollektionen på affär här i östersund.. sjuukt! Säger bara att dom värkar såld på Mintgrön och vinröd ! SJUUKTT Fast deras västar va asful i år..
Fett! Måste dit och kollaJ-Litfeldt sa:We-butiken såklart! :DJossanL sa:Vilken affär dåå?:DJ-Litfeldt sa:Såg hela kollektionen på affär här i östersund.. sjuukt! Säger bara att dom värkar såld på Mintgrön och vinröd ! SJUUKTT Fast deras västar va asful i år..
va i Åre och pratade med någon att dom skulle få in och priserna kommer va så, men kanske bara är den affäreneff sa:säger vem?kSelbekk sa:har hört att i sverige kommer priserna på en hood ligga mellan 1200-1400kr ny!:O
Kommer wee att sälja jiberish i år?J-Litfeldt sa:Såg hela kollektionen på affär här i östersund.. sjuukt! Säger bara att dom värkar såld på Mintgrön och vinröd ! SJUUKTT Fast deras västar va asful i år..
NääS-M-N sa:skulle ju vara sjukt mycket cleanare med jiberish märke istället för level 1!
håller med:Ppatrikholmer sa:NääS-M-N sa:skulle ju vara sjukt mycket cleanare med jiberish märke istället för level 1!
Tycker också att det är konstigt, fattar ingenting längre!Lu-Crabber sa:alltså borde inte bara de som filmar med level1 ha level1 på tröjjan? fattar inte grejjen bara. liksom försöker man låtsas att man filmar med dem? så kan det ju inte va väl?![]()
all they want is $.magnusericsson sa:Tycker också att det är konstigt, fattar ingenting längre!Lu-Crabber sa:alltså borde inte bara de som filmar med level1 ha level1 på tröjjan? fattar inte grejjen bara. liksom försöker man låtsas att man filmar med dem? så kan det ju inte va väl?![]()
![]()
Det är en colab. Tröjorna kommer inte med något annat tryck än Level 1, så det är take it or leave it.Lu-Crabber sa:jag förstår att de säljer det men inte att man köper det. visst jiberish tröjorna kan va snygga men inte kan man tycka att de blir softare med lvl1 märke? hhah börjar låta som en gubbe
Det blir fett jobbigt för joe mango, iom att det inte finns någon snowboardåkare som filmar med level 1?!eff sa:Det är en colab. Tröjorna kommer inte med något annat tryck än Level 1, så det är take it or leave it.Lu-Crabber sa:jag förstår att de säljer det men inte att man köper det. visst jiberish tröjorna kan va snygga men inte kan man tycka att de blir softare med lvl1 märke? hhah börjar låta som en gubbe
Det är bara level 1 åkarna som får level 1 tröjor men inget förbjuder Joe Mango, din farsa eller Lu-Crabbers moster att köpa en.magnusericsson sa:Det blir fett jobbigt för joe mango, iom att det inte finns någon snowboardåkare som filmar med level 1?!eff sa:Det är en colab. Tröjorna kommer inte med något annat tryck än Level 1, så det är take it or leave it.Lu-Crabber sa:jag förstår att de säljer det men inte att man köper det. visst jiberish tröjorna kan va snygga men inte kan man tycka att de blir softare med lvl1 märke? hhah börjar låta som en gubbe