Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Tack för svar! Vad exakt heter gruppen du syftar på?Finns ett par Facebook-grupper annars är ju stående tipset för folk i vår ålder som söker likasinnade åkkamrater i Alperna alltid UCPA!
Det sista gäller det här, inte FB: https://www.ucpa.se/Tack för svar! Vad exakt heter gruppen du syftar på?
Jag testade att söka på det sista du skrev
Liknande sits, alla kompisar har barn och eller är inte speciellt intresserade utav skidresor. Har sneglat på lite resor, främst till franska Alperna so far, även funderat på UCPA,ä. Har du bokat något ännu?Hej! Har precis seperat och är i 35 års åldern. Alla vänner har barn och egna resor att tänka på Jag letar efter ett glatt gäng som längtar efter Alperna. En skidkompis att åka med.
Skickar PM.I år blir det norefjell eller trysil. Vi är 2 pers som är intresserade. Nästa år är jag dock väldigt sugen på alperna och UCPA. Jag tar gärna dina kontaktuppgifter så kan vi snacka ihop oss.
Vilken del av franska är du intresserad av?