Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Tjena! Sitter här i Oslo å ser på den fallande snön! Blir ju sjukt sugen på att åka, och undrar vart man brukar dra och åka? har ju hört att kongsberg å norefjell ska va nice.. eller vart drar man? finns det nå bra på holmenkollen? tacksam för tips.. ha d!
I tryvann har man vart ett par gånger. riktigt fint för att vara såpass centralt faktiskt. Om det är park och rails du gillar så kan jag även rekomendera Kirkerudsbakken. där är det iofs bara upp och ner men dom har pipe, rails och ett par big jumps. http://n3sport.no/organisation.asp?OrgElementId=528528