KalleKax
Ny medlem
Feta pillows.
Skönt klipp på ÖP.
http://op.se/harjedalen/1.2789504-kuddkrig-pa-skidor
http://op.se/harjedalen/1.2789504-kuddkrig-pa-skidor
Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Är filmat förra helgen.hermanolsen1 sa:Ska till Funäs nästa vecka och undrar var på kartan man hittar denna guldgruva, även om snöförhållandet förmodligen inte blir densamma som på filmen.
Nej är klippblock som rasat från klippan ovanför.Vattendroppe sa:Effekten av ett kalhygge?
Asch, att dela med sig av godsakerna ar trevligare!KalleKax sa:Är filmat förra helgen.hermanolsen1 sa:Ska till Funäs nästa vecka och undrar var på kartan man hittar denna guldgruva, även om snöförhållandet förmodligen inte blir densamma som på filmen.
Vissa ställen håller man för sig själv.
Nu har du ju i stort sett delat med dig vart det ligger eftersom att en klippa syns tydligare på en karta än vad ett nyblivet kalhygge gör.KalleKax sa:Nej är klippblock som rasat från klippan ovanför.Vattendroppe sa:Effekten av ett kalhygge?
*hehe*I3ea sa:Nu har du ju i stort sett delat med dig vart det ligger eftersom att en klippa syns tydligare på en karta än vad ett nyblivet kalhygge gör.KalleKax sa:Nej är klippblock som rasat från klippan ovanför.Vattendroppe sa:Effekten av ett kalhygge?Ska genast kolla efter var det ligger.
Har troligen hittat det efter en person på internet beskrev en plats så här i Funäsdalstrakten:AdamClaeson sa:*hehe*I3ea sa:Nu har du ju i stort sett delat med dig vart det ligger eftersom att en klippa syns tydligare på en karta än vad ett nyblivet kalhygge gör.KalleKax sa:Nej är klippblock som rasat från klippan ovanför.Ska genast kolla efter var det ligger.