Har lägenhet St. Anton, bo tillsammans?

Lassephilip

Ny medlem
Har lägenhet St. Anton, bo tillsammans?
Tjena.

Jag sitter just nu o håller en lägenhet som ligger på St. Jakober Dorfstraße 64 i St Anton. Grymt läge! Boende för tre pers med hyra på 10500 Euro för säsongen.
Dem två ja skulle åka med bailade precis efter att ha snackat om det i flera månader om att vi skulle åka.

Behöver nån att bo med! två personer. Sköna lirare ;)
Sugen?

Själv så tänkte ja jobba typ 30/40 % eller något liknande och spendera resten av tiden i backen, afterskin och på klubben.
 
Senast ändrad:
Har lägenhet St. Anton, bo tillsammans?
Låter som en plan för mig, jobba halvtid och skidor och massor av afterski! Hör av dig på PM eller fb om du fortfarande har en plats ledig!
 
Har lägenhet St. Anton, bo tillsammans?
Tjena!
19-årig kille från Malmö, också tänkt jobba lite där nere men vill såklart spendera mest av tiden i backen och afterski/klubben. PM gärna om det fortfarande är aktuellt.
 
Har lägenhet St. Anton, bo tillsammans?
Halloj!!
Är det fortfarande aktuellt? (Snart) 22-årig tjej från sthlm som e mktmkt sugen på en säsong i St Anton, PM:a gärna!!
 

Snödjup

Tillbaka
Topp