Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Är det nån av er som har koll på hur många backar som brukar vara öppna i hemavan-tärnaby i början av december? Och har de öppet alla dagar även på försäsongen, har kollat på deras sida men den är ju värdelös.
Ingemarbacken öppnade igår. Det brukar gå att åka i de flesta backarna i tärna och 2 stycken i hemavan i början av december. Tärna har öppet alla dager under försäsongen. Vill du ha svar på konditionen på backarna skall du ringa till ingemarliften.
På söndag är det dax att åka.