Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
ska du slipa kanterna eller belagen?? belagen ska du verkligen inte slipa... och kanterna kanske går å slipa
men vet inte om det blir bra... fast det beror nog på hur slitna kanterna är....
det beror på vad du slipar me är det ett deamantbryne du har??...så kan du förstöra diamantbrynet och det är himla dyrt=/..men annars kan du ta ett pansar fil som är till för grova jobb...men i värsta fall får du lämna in det på planslip..som kan kosta än ca150kr
annan fråga! Kan man använda ett diamantbryne till att slipa av kanterna? alltså för att köra rails innan dom hinner repa sönder så är det väl lagom effektivt att dra av dom lite?