Myror i knät?!

Hxnna

Ny medlem
Myror i knät?!
okej detta låter sjukt men, iaf. känns som jag har myror, eller nått slags vibration i knät då jag rör det. Det hela började med ett rejält slag för ca 2 månader sedan och hade rätt ont ett tag men, kunde gå o så, även springa och simma. Men det fanns ändå där, de var som att blodet flyttade på sig hela tiden, hade ett gigantiskt och skumt blåmärke. Men iaf, kommer dessa "myror" försvinna med tiden eller borde man kolla upp det?
 
Myror i knät?!
oj seriöst. har du kollat upp det? kan få det ibland men det är bara en minut efter att jag belastat knät lite för mycket eller liknande(typ stått på knä för långe osv)
 
Myror i knät?!
Konstigt. En gång när jag satt på golvet hemma började mitt ben vibrera sjukt mycket (lät somfan i golvet). Vart jävligt rädd. Däremot har jag både schlatter och hopparknä, jobbigt ; /
 
Tillbaka
Topp