Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Hmm. Det ska den inte göra. Men 4:3 klipp kommer få svarta fält på sidorna. Men laddas videoklippet upp i 16:9 (widescreen) ska den fylla ut spelaren helt.kumlinan sa:synd är att alla klipp trycks i hopp från sidorna!
Har du en gammal Flash-spelare kan den behövas uppgraderas. Det gör du här: http://get.adobe.com/flashplayer/Willlmutt sa:Funkar inte att se ny inlaggda klipp för mig, bara gamla![]()
Joo, FETT!!MonkeyBot sa:den e sjukt nice men lite ovant
kvallan är sinnessjuk, fan va najs!!!!johan sa:Kul att ni gillar uppdateringen! Jag har jobbat intensivt med denna uppdatering. Mer information om vad som förbättrats hitter ni i artikeln https://www.freeride.se/content/2632/
Flyttar tråden till Freeride.se forumet.
Testar funktionen för att lägga in en film i forumet:
6037
Sjukt fint att man kan dra in i forumet sådär också!johan sa:Kul att ni gillar uppdateringen! Jag har jobbat intensivt med denna uppdatering. Mer information om vad som förbättrats hitter ni i artikeln https://www.freeride.se/content/2632/
Flyttar tråden till Freeride.se forumet.
Testar funktionen för att lägga in en film i forumet:
6037
det blir inte bättre kvalla på de äldre klippen, inte vad jag kan se iafmistersedin sa:det är galet, man gå tillbaka och kolla på klipp i bättre kvalla! Freeride är ett underverk!
Det är väl kanske inte så konstigt eftersom att de gamla klippen är sparade med den gamla kvallan, det berodde ju inte på mediaspelaren att det var sämre kvalla förut.Kinkan sa:det blir inte bättre kvalla på de äldre klippen, inte vad jag kan se iafmistersedin sa:det är galet, man gå tillbaka och kolla på klipp i bättre kvalla! Freeride är ett underverk!