Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
jag funderar på att ta en veckas tripp till någon skidort i Norden för att köra lite sommaråkning, troligtvis i slutet av Juli- början av Augusti. Har funderat på Stryn i Norge, är det någon som vet något om stryn eller har några andra bra tips?
De regner med at de vil holde åpent til ca. 15. juli. Nå er det veldig bra der oppe, da det kom en meter nysnø for tre uker siden. Jeg tror Stryn er bedre enn Galløpiggen i alle fall fram til 1.juli, God tur.