Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Ska själv mellan GVA och Verbier den 27dec (och tebax den 18jan) och har tänkt använda mig av kollektivtrafiken. Den resan tar förvisso 2:45, men innan jag tar nåt beslut angående eventuellt valbyte av transport måste jag ha en prisuppgift, för jämförelse.
Hej!
Lite priser på vår transfer:
geneve - val T : 1600 för hela bilen
geneve - verbier : 1 pers - 700 kr, 2-3 pers 500 kr/pers,
4 pers 400 kr/pers
Ha det gott/Jonathan o Björn
Fasen att man skall hitta alla goa gubbar på samma ställe.
Jag (Jens Hermansson) och Niklas Carlzon skall försöka ta oss
hem ifrån Chamonix den 11e januari typ. Behöver skjuts till
Geneve då. Hoppas allt e bra annars, har inte sett Er sen
gymnasiet typ.
Är väl egentligen i första hand intresserad av boende... Vi är två tjejer som inte får tillträde till lägenheten förrän 17/1 men som vill ner nu!!! Abstinens....!!! Vet ni kanske om någon som har två sovplatser till två trevliga tjejer i drygt en vecka...?
Låter inte alls fel att sponsra ett par goa svenskar istället för något sketet taxi/bussbolag! Jag tänkte åka ned runt den 20 men det kanske blir i slutet av januari oxå!! I alla fall tänkte jag kolla om det fanns några som vile dela denna underbara service med mig under denna tidsperioden!!???
Tänkte ta mig till Verbier i slutet av feb (typ 27e-29e). Har inte bokat nån resa än men jag intresserad av vad ni skulle vilja ha för transfer Genéve till Verbier och vilka dagar ni kan.
hej alla!
lite uppdatering pa priser infor feb.
Mellan geneve-cham kostar 1200 kr
Mellan geneve-verbier kostar 1500 kr
vi fixar andra orter ocksa bara att maila!
ha det gott
Jonathan&Bjorn
Hej!
Ser att ni fixar transfer.Jag är i stort behov av era tjänster. Är ni intresserade av att köra en brutta mellan Geneve-Engelberg på lördagkväll (den 7:e feb.)? Eller om jag kan fixa transfer med sportresor till Verbier att ni transfar mig Verbier-Engelberg? Vad är era priser?
Sara