Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
hörde att det satt lite boxar uppe där nu, men antar att det finns folk där uppe som kan svara på hur det ser ut i nuläget? är ju rätt bra med folk uppe redan denna veckan!
var där förra helgen då var det ett hopp vid vinkel liften (liften närmast nordals). och sen så fans det en hand rail och 3-4 boxar just ovan för lappis.
boxarna låg ju på tvären när jag kom dit, men farsan ringde han som hade hand om skiten och lurade i honom att vi kom från malmö bara för att köra park.. haha och då fixade snubben allt i parken!
Jag har alltid sett rails och boxar ligga vid sidan om backen. Men när jag väl är i riksgränsen så är railshred det sista jag tänker på. Puder och episka klippor är prio1!
(okej, vid sommarkanten då det börjar bli slask då är det väl OK för mig)
haha ändå, vem fan åker till gränsen för att åka park? Låter lite väl dumt, dropa klippor jibba på små kanter och drops. Detta är säkert första gången i ditt liv att hitta på din egen park, var kreativ!