Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
true true.Blackriverpaint sa:Rejält railade skidor är väl en anledning till att det ser ut som om jibbers inte kan åka skidor i vissa fall. Railskidor är inte till för att åka med.....Det är nästintill omöjligt att få tillbaka skidorna till ursprungligt skick efter man har railat. Det går att få skär om det är mmjukt som smör i backen, annars är det omöjligt.
HEHE.. ALLTID?? Du sa ju nyss att det va bättre med slöa kanter i parken.. Att raila sliter.. Ha ett par parkskidor o ett par pistskidor.. Annars e du rökt när det blir lite isigt..Lima-ko sa:I parken kanske man inte behöver stålkanter, men det behövs i pipen, i pisten och i offpisten, oavsett vad någon säger. En skida med hela och vassa kanter är ALLTID bättre än ett par skidor med slöa kanter.
oavsett av vad jag säger, men... ofta man behöver kanter i offpist.Lima-ko sa:Lyssna på Blackriverpaint, han har vart med för!
I parken kanske man inte behöver stålkanter, men det behövs i pipen, i pisten och i offpisten, oavsett vad någon säger. En skida med hela och vassa kanter är ALLTID bättre än ett par skidor med slöa kanter.