Kiliam Ny medlem 2011-12-22 Snöläge runt Oslo? #1 Som Trådnamnet säger så hur är det med snö runt Oslo, mer specifikt Jessheim?
Kiliam Ny medlem 2011-12-22 Snöläge runt Oslo? #3 Har tyvärr ingen möjlighet att åka till nån backe, så jag tänker mer på allmänt snöläge på gator åkrar o.s.v.
Har tyvärr ingen möjlighet att åka till nån backe, så jag tänker mer på allmänt snöläge på gator åkrar o.s.v.
schleten Ny medlem 2011-12-22 Snöläge runt Oslo? #4 nej har inte varit där på ett tag:P vet inte helt hur vädret har varit där heller
Jarle Aktiv medlem 2011-12-22 Snöläge runt Oslo? #5 Var i Skedsmo i helgen, åkrar, gator osv är åkbara om du inte har något emot att använda en del p-tex
Var i Skedsmo i helgen, åkrar, gator osv är åkbara om du inte har något emot att använda en del p-tex
Kiliam Ny medlem 2011-12-22 Snöläge runt Oslo? #6 Tack Jarle, jag plockar med mig skidorna och hoppas på det bästa.