Du använder en gammal webbläsare. Den kanske inte visar den här eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare.
Små sköna corners tycker jag är skönt, billigt att bygga också, skyffla ihop lite snö på höbalar, eller andra små bumps. Det viktiga tycker jag är att det finns mycket kontinuerligt att leka på och storleken behöver då inte vara störst.
Jag skulle vilja köra på BigAir bakifrån, dels för att han frågar dumma och meningslösa saker och dels för att han som vanligt står i vägen(som här på Freeride.nu)
Tycker ni ska ta å fixxa en bigjump lite högre upp i 2ans backe och längst ner i 2ans brukar de ju vara en big jump och en big jump i 3ans. Stoppa ut några rails här och var.
tre parkbänkar, en fontän och några fågelbad . a-laget får gärna sitta på parkbänkarna så man slipper gå runt där själv . men alltid trevligt att dra en picknik på den stora gräsmattan som är ett måste !