straightlinegunde11
Medlem
En Studsmattefilm
en liten film jag gjorde idag bara på skojj.. prövar också dubbel back för första gången i filmen
Senast ändrad:
Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
nopp jag fick bara lite ont i ryggen fast det kändes typ ingeesimon_ahlen sa:Den var fet!Fick du onte efter den dubbeln när du ramla utanför mattan?:P
haha, har du hoppat på nått annat än en rustamatta nån gång?mbertzwm sa:tjock!, rusta mattorna är faktiskt bra.. har en likadan som du!
det är enorm skillnad på en team sportia matta som ja ´har och en trampolinspeccialisten. Min matta är helt ok, ja sätter dubbel front på den.Deespin sa:haha, har du hoppat på nått annat än en rustamatta nån gång?mbertzwm sa:tjock!, rusta mattorna är faktiskt bra.. har en likadan som du!
Joo fast jag väcklar typ inte ut fötterna haha jag fattar inte varför :S ahhaackiiiiiiii sa:du slog ju typ över på nån dubbel back :p
å andra sidan tyckte jag att den var när det var lite kortare, annars brukar alla klaga på att stuttsmattefilmer är för långa.v_eklund sa:bra hoppning = ) lite längre så blir filmen bättre.
is inte gör nån längre men vi ska göra en sommar fim med typ klipphoppning,bro hoppning,lite badhus och studsmatta mmpsander sa:å andra sidan tyckte jag att den var när det var lite kortare, annars brukar alla klaga på att stuttsmattefilmer är för långa.v_eklund sa:bra hoppning = ) lite längre så blir filmen bättre.
fast du har iofs skillsen så gör en ny och kanske lite längre:D
Det är ju galet at korsa på en ny matta då blir den ju sjukt dålig efter ett tag :/Deespin sa:Jo, iaf om du korsar fjädrarna^^
Så nu har jag ändra! :Djeppenator sa:jävar vilken bra rubrik.. danne kanske bättre å sätta ett namn så folk hajjar vad de är för film?
Haha lägg upp en film du också !Simmtoss sa:Ganska så fett du är noog en konkurent mot mig :D