Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Om Bräcke är tre sketna rails så har han varit i "blåa" linjen i bräcke där folk har satt upp rails själva.AugustAhlnas sa:Om Bräcke är tre sketna rails så har du inte varit i Bräcke. Ingen park öppen, raillinje finns i rödkullen. www.byssa.se uppdaterar.
menade backen brevid bräcke. Låter ju bra det. får väl vänta nån vecka till dålinder sa:Om Bräcke är tre sketna rails så har han varit i "blåa" linjen i bräcke där folk har satt upp rails själva.AugustAhlnas sa:Om Bräcke är tre sketna rails så har du inte varit i Bräcke. Ingen park öppen, raillinje finns i rödkullen. www.byssa.se uppdaterar.
Dom sprutar för fullt och dom gröna hoppen är nog snart på G.
Var det dom röda hoppen/linjen dom håller på att fixa?bolin87 sa:Yes, backen brevid. Mot duved till.
Såg att det var inhägnat i en vanlig backe, 2 feta avloppsrör och 1-2 vanliga rails. Gillar inte sådant.
Men såg även att dom var rågång i bräcke, var en pistmaskin som höll på fixa där.
Ett tips, det står i denna tråden!Wensater sa:Åker till Åre imorgon och undrar hur det ser ut med rails och gröna/blåa hopp, finns dem och var isåfall?![]()
Skummade bara igenom den lite och tyckte mest det pratades om att den stora parken inte var öppen men tack ändå!linder sa:Ett tips, det står i denna tråden!Wensater sa:Åker till Åre imorgon och undrar hur det ser ut med rails och gröna/blåa hopp, finns dem och var isåfall?![]()
Alternativt om du inte kan kika det senaste inlägget och mitt andra inlägg så kan du ju kika in denna länken... http://www.byssa.se/page/3/