Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
mena, och om de gör att de som skapat freeride kan tjäna pengar eller fortsätta ha igång sidan, så jag klagar inte, hellre ha en gratis site som freeride och 7 sec reklam istället för att freeride lägger ner eller nå såntE_D sa:den e ju bara typ 7 sekunder :P
Håller med!RCroy sa:Men stäng av ljudet och gör något annat dom där 7 sekundrarna om det är så sjukt jobbigt?
Vill vi ha en hög kvalité på hemsidan måste vi ju låta gänget dra in pengar på något sätt!
Tycker snarare vi ska berömma freeride att dom lyckas så bra med att ragga sponsorer!
Keep it up!
Den visas alltid för mig?johan sa:Det kommer inte kunna hända (förutsatt att ni tillåter cookies). Reklamfilmen visas bara 2 gånger per besök på Freeride.
Vad menar du med Freeride-reklamen på artiklarna?NinjaBoii sa:det är väl inte så mycket att tjata om, eller den reklamen än den där FREERIDE reklamen på artiklarna!
Freeride lär ju få in pengar på någevis
hatar den också, skiter i om freeride går under! bara den försvinner!Flerkz-B2 sa:hur många har inte tröttnat den där közz reklamen som är i början av varje film?
WORD!johanfred sa:Mycket bättre än om du ska sitta på newschoolsers och ödsla 30 sek innan varje film för en "dubbel pitts to cheasty" med Ryan Sheckler varje gång!
7 sek är väl värt att lägga ner för att få uppleva ett bra freeride, annars kanske det inte blir nått alls!?
Detta är samhället vi lever i, deal with it!