Seadoo! Man kan ha kul på vattnet med ;)

Seadoo! Man kan ha kul på vattnet med ;)

@Rmojo
Såg nyss video-klippet för 1a gången, ser sköjj ut och Jag förstår att det går fort! Håller med tidigare konstruktiva kritik om att mixa klipp från polare på följ-båt/JetSki. Blir en grymmare "slut-produkt".

Något som är jävligt lattjo för egot är att ligga på långsväng med full gas. Gör man det dessutom vid sjö, stutsandes på vågtopparna, samt ståendes - ja då har man förkroppsligat samt för sig själv gått om Mitch Buchannon i coolness. Då känns det liksom som att man med ett gott samvete kan luncha med ex. Ingemar Stenmark :D
 
Seadoo! Man kan ha kul på vattnet med ;)
@xSooLx
Jo kombon rectum + vägräcken har ju historiskt iaf sällan inneburit en vinnande 'utgång. Dock finns ju affisch-namn som Puma Swede och motsv. där symbiosen visat sig väl framgångsrik. Och den lyckan bör man ej ta ifrån de individerna!
 
Senast ändrad:
Tillbaka
Topp