Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Jag som trodde att kombon: lutfisk, pommes frites och brunsås var äckligastLättskrämda och känsliga ombedes titta bort:
Förmiddagsfika... Croissant med burkskinka, ost av oklart ursprung, vitlökssås och tomatketchup. Började nästan gråta.
Visa bilaga 27544
Jag åt bara en liten bit då jag troddde att det var någon sylt/marmelad osv. Sen åkte den i soporna!Jag som trodde att kombon: lutfisk, pommes frites och brunsås var äckligast
Du vet att det går att söka för sådant där va!![]()
Blev du serverad den där?Lättskrämda och känsliga ombedes titta bort:
Förmiddagsfika... Croissant med burkskinka, ost av oklart ursprung, vitlökssås och tomatketchup. Började nästan gråta.
Visa bilaga 27544
Den erbjöds mig när jag köpte fika. Borde ana oråd när något är gratis...Blev du serverad den där?
Krig har ju startats för mindre.
Jag måste bli bättre på att komma ihåg denna tråd.
Jäklars vilken kombo. Dom där med lite termosglögg till julaftonsfikat i backen. MumsJuniorerna skulle göra pepparkakor. Tröttnade på att kavla så dom tryckte ut degen, la på en skumtomte och lindade ihop till en boll.
Sjukt goda pepparkaksskumtomte cookies.
Try it, you will love it.
Ställde de upp sig på var sin sida av Möllevångstorget och sköt på varandra i år också?årets första fika efter sjukt bra fyrverkerinjutning! nästan lika bra känsla som bottenlöst puder.storstadsweekend utan snö kan va fint det också.åk aldrig t storstan utan öronproppar!
njae, vi (som du menar är dom kanske) sköt mycket mer rakt upp eller iallafall ca uppåt än rakt in i folk.det va jävligt kul iallafall och såg bara en med blod från skallen och det va en kry ungdom så då är det väl helt ok, han kanske hade ramlat med cykeln lika gärna vad vet jag. förvånande många med barnvagn där! men som vi alla gör kalkylerade iallafall jag risk/reward och hade såklart öronproppar, men inga googles tyvärr. med så mycket raketer och folk är det helt makalöst hur lite folk gjorde illa sig. men svår balans mellan att ha kul själv(jag älskar när det smäller och sprätter överallt)och respekt för hundstackare och folk som ogillar smällarna, känns ju inte kul dom blir oglada.Ställde de upp sig på var sin sida av Möllevångstorget och sköt på varandra i år också?
Nå tosca med tranbär? Ser riktigt god ut.Dagens after ski blev mycket bättre!
Visa bilaga 29066
Ja, den var god! Man märkte inte av bären, det kunde lika gärna varit russin... men den var god ändå.Nå tosca med tranbär? Ser riktigt god ut.